تفاون الیاف ترموفیوز و الیاف الایی

تفاون الیاف ترموفیوز و الیاف الایی

سلام به همه دوستان و همراهان تکسپود در مقاله گذشته (فروش عمده تشک مسافرتی در شهر من خوب است؟) که حتما توصیه می کنم مطالعه اش کنید به یک نتیجه مشخص رسیدیم.ولی در مقاله دوم به این مورد می پردازیم که تشک مسافرتی با الیاف ترموفیوز بهتر است یا الیاف الایی پس با ما همراه باشید.

امروز مطالب زیر را بررسی می کنیم:

1)ترموفیوز چیست؟

2)الایی چیست؟

3) تفاوت بین الایی و ترموفیوز چیست؟

4) حالا کدومش برای ما مناسب است؟

5) رسالت تکسپود

1)الیاف ترموفیوز چیست؟

در حالت کلی الیاف ترموفیوز از ترکیبات الیاف هالو+الیاف سالید+الیاف بایکو تولید می شود،که با وزن های مختلفی از جمله 50 گرم الی 400 گرم در هر مترمربع قابل تولید است.

ترموفیوز الیاف عمودی هم معروف است که به صورت رولی آماده می شود، که کاربرد بسیار در پنبه دوز کردن به انواع پارچه در مصارف مختلفی از جمله تشک های مسافرتی،بالشت ها، لوازم آشپزخانه دارد.

خب ما اینجا بررسی می کنیم که الیاف ترموفیوز در تشک مسافرتی چه کاربردی دارد.

تشک مسافرتی ترموفیوز در کیفیت های متنوع قابل تولید می باشد.

با استفاده از ترکیب گفته شده برای الیاف ترموفیوز و کم و زیاد کردن درصد هر کدام کیفیت الیاف ترموفیوز متفاوت خواهد شد.

الیاف ترموفیوز پف بسیار مناسبی نسبت به الیاف الایی دارد و همچنین از نظر ظاهری همان طور که در عکس مشاهده می کنید کیفیت بهتری را برای مشتریان به وجود می آورد.اما یک مورد که نباید فراموش کرد قیمت بالای تشک مسافرتی است که بالیاف ترموفیوز تولید شده است.

الیاف ترموفیوز

الیاف ترموفیوز

پف الیاف ترموفیوز

پف الیاف ترموفیوز

الیاف الایی چیست؟

الیاف الایی از ترکیب انواع الیاف سفید از جمله الیاف سالید،الیاف سرنخ،الیاف فلامنت،الیاف پلی استر قابل تولید است.

الیاف الایی دارای وزن مترمربعی نمی باشد و کاربرد آن هم بیشتر در صنعت تولید تشک مسافرتی است،که نیاز به دستگاه حلاجی و پخش کننده خاص خود دارد.

الایی مانند الیاف ترموفیوز رنگ سفید دارد ولی از لحاظ پف کار با ترموفیوز متفاوت است.

الیاف الایی یک مزیت بزرگ دارد و آن قیمت مناسب تشک های مسافرتی است که با الیاف الایی تولید شده اند.

الیاف الایی در سال های اخیر توانسته در بسیاری از تولیدی های تشک مسافرتی جا باز کند و در مراحل تولید مورد استفاده قرار گیرد.

الیاف الایی همان طور که در عکس شماره 1 مشاهده می کنید دارای آپف بیشتر نسبت به ترموفیوز نیست ،ولیکن مطابق فیلم کوتاهی که در این مقاله قرار داده شده است از زیردست محکم و خوبی برخوردار است.

الیاف الایی

الیاف الایی
پف الیاف الایی

3)تفاوت بین الیاف ترموفیوز و الایی ؟

در خلال توضیحات الیاف الایی و ترموفیوز شباهت ها و تفاوت های های دو الیاف گفته شد ولیکن در جدول زیر باز هم به صورت مختصر و کوتاه برای شما آن را شرح داده ایم

 

زیردست محکم پف الیاف نحوه استفاده قیمت وزن مترمربع نوع جنس نام الیاف
زیر دست بسیار محکم و خوب نسبت به الیاف های دیگر عالی خط تولید مجزا دارد قابلیت تامین از کارخانه مواد اولیه قیمت نسبتا بالا(حدودا کیلویی 48000) از 50 گرم الی400گرم ترکیب الیاف های سالید ،هالو،بایکو الیاف ترموفیوز
زیردست خوبی در وزن های بالا دارد نسبت به الیاف ترموفیوز پف کمتری دارد کارخانه مجزا ندارد،تولیدی های تشک مسافرتی خود تولید می کنند قیمت متغیر ولی نسبتا ارزان دارای وزن مترمربعی مشخص نیست ترکیب انواع الیاف های سفید ازجمله سالید و سرنخ الیاف الایی

4)کدوم مورد برای من مناسب است؟

در وهله اول بهتر است که مقاله قبلی درباره اینکه فروش عمده تشک مسافرتی در شهر من خوب است؟ مراجعه کنید و با مطالع دقیق به سراغ این مطلب بیایید.

الیاف ترموفیوز همان طور که گفته شد دارای کیفیت بالایی است ولی به طبع قیمت تشک های مسافرتی که با الیاف ترموفیوز تولید شده اند بالا هستند پس شما خریداران عمده تشک مسافرتی باید به این نکته توجه کنید که سطح توان خرید مشتریان شما در شهر یا استان خودتان چگونه است.

آیا مردم توانایی خرید تشک های مسافرتی با الیاف ترموفیوز را دارند؟

یا نه مردم به سمت تشک مسافرتی با الیاف الایی می روند چون قیمت آن مناسب تر است.

البته این نکته را هم فراموش نکنید،سلیقه مشتریان بسیار مهم است شاید شما که قصد خرید عمده تشک مسافرتی جهت پخش و توزیع ان در شهر خود را دارید متوجه شوید با اینکه تشک مسافرتی ترموفیوز از کیفیت بالایی برخوردار است باز هم مشتریان شما الیاف الایی را نه به خاطر قیمت بلکه براساس سلیقه خود انتخاب می کنند.

در پایان اگر در ابتدا کار هستید از هر دو مدل تشک برای تست بازار خود سفارش دهید تا بازار خود را دقیق آنالیز کنید و بعد سفارش عمده تشک مسافرتی خود را ثبت کنید.

رسالت تکسپود:

گروه نساجی تکسپود در سلسله مقالات خود سعی می کند که شما دوستان عزیز که در زمینه پخش یا مغازه داری تشک مسافرتی فعال هستید بتوانید بهترین انتخاب را در جهت خرید انجام دهید.

گروه تکسپود با دارا بودن خط تولید الیاف ترموفیوز و همچنین خط تولید الیاف الایی آمادگی آن را دارد که انواع سفارش مشتریان عزیز را در هر حجمی تولید کند و در اختیار عزیزان قرار دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *