سلام دوباره به قاچاق پوشاک از ترکیه؟؟؟!!!

قاچاق پوشاک

سلام دوباره به قاچاق پوشاک از ترکیه؟؟؟!!!

این روزها یک نگرانی بسیار بزرگی برای تولید کنندگان پوشاک ایجاد شده است و آن قاچاق پوشاک از ترکیه به ایران می باشد.
همان طور که در جریان هستید در سال های گذشته به علت بالا بودن ارزش پولی ترکیه نسبت به ایران و قیمت بالای دلار در ایران قاچاق انواع محصولات به خصوص پوشاک از ترکیه به صرفه نبود و حداقل یکی از مشکلات موجود برای تولید کنندگان پوشاک حل شده بود.
ولی این روزها به علت سقوط ارزش لیر در برابر دلار زمزمه های بسیاری از قاچاق انواع محصولات پوشاک به گوش می رسد که بسیاری از تولید کنندگان را در نگرانی فرو برده است که به جز مشکلات فراوان داخلی حالا باید با مشکلی به نام قاچاق هم مقابله کنند.
اجناس قاچاق به دلیل عدم پرداخت گمرک از قیمت پایین برخوردار هستند که این مورد فضای رقابت را مسموم می کند و در شرایط بسیاری از تولید کنندگان تعطیلی مجموعه خود را به تولید ترجیح می دهند.
با توجه به شدت گرفتن قاچاق این روز ها تولید کنندگان پوشاک نگران بازار شب عید هستند که با اشباع شدن توسط کالاهای قاچاق دیگر جایی در بازار نداشته باشند.
بسیار از تولید کنندگان با وجود ویروس کرونا و کسادی بازار در 2 سال گذشته چشم امید به بازار های سب عید بسته اند که این مورد هم می تواند با سو مدیریت تبدیل به یک اتفاق تلخ برای تولیدی ها باشد که دیگر از فکر تولید و اشتغال بیرون بیایند

رویداد های نساجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم