نمایشگاه دموتکس ترکیه 2023 ( صنعت فرش ماشینی و دستباف )

نمایشگاه دموتکس ترکیه

نمایشگاه بین المللی دموتکس ترکیه (تولید فرش صنعتی و دستباف) 2023

دموتکس ترکیه

نمایشگاه دموتکس ترکیه 2023:

نمایشگاه دموتکس ترکیه رهبران صنعت را در آنتالیا بین 10 تا 13 ژوئیه 2023 گرد هم می آورد. طبق داده های سال 2021، کل صادرات فرش ترکیه 3.2 میلیارد دلار است. گروه محصولات دموتکس(DOMOTEX) ترکیه فرش و موکت ماشینی است. فرش و قالیچه دستباف; پوشش کف نساجی (دیوار به دیوار)؛ پوشش های کف ارتجاعی؛ لمینت، چوب و پارکت؛ الیاف، نخ و پارچه های بافته شده؛ فناوری های تخم گذار، تمیز کردن و کاربرد؛ چمن مصنوعی و کفپوش ورزشی؛ کاربرد و فناوری ماشین آلات و کفپوش. شرکت های غرفه دار این فرصت را خواهند داشت تا با خریداران داخلی و بین المللی در طول نمایشگاه دیدار کنند.

محصولات و خدمات نمایشگاه دموتکس ترکیه:

فرش و موکت ماشینی

فرش و قالیچه دستباف

کفپوش نساجی (دیوار به دیوار)

پوشش کف فضای باز

فن آوری تمیز کردن و کاربرد

ماشین آلات، ابزار و راه حل برای مشاغل ماهر

پارکت، کفپوش مقاوم و لمینت

ویژگی های نمایشگاه:

با برگزاری این رویداد در سال 2023، برگزارکننده همچنین به تقاضای بالای این نمایشگاه توسط جامعه کفپوش ترکیه و خاورمیانه پاسخ می دهد. سونیا ودل کاستلانو، مدیر جهانی رویدادهای DOMOTEX در سراسر جهان تأیید کرد: “علاقه به این رویداد بسیار زیاد است”. این نمایشگاه که میزبان شرکت های پیشرو در صنعت فرش و کفپوش خواهد بود، توجه خریداران ترکیه، خاورمیانه، جمهوری های ترک، ایالات متحده و هند را به خود جلب خواهد کرد. غرفه داران بسیاری از کشورهای جهان به ویژه ایران و هند علاقه زیادی به این نمایشگاه نشان می دهند. در آخرین نسخه بیش از 200 شرکت و بیش از 18000 بازدید کننده از 103 کشور جهان حضور داشتند.

کاتالوگ گروه نساجی تکسپود

در سال 2023، DOMOTEX ترکیه در آنتالیا، پایتخت گردشگری ترکیه برگزار می شود و با ارزشی که آنتالیا به نمایشگاه تجاری ارائه می دهد، قدرت خود را تقویت خواهد کرد. نزدیک بودن فرودگاه آنتالیا به هر دو هتل و محل نمایشگاه، مزیتی برای شرکت کنندگان در نمایشگاه خواهد بود. انتظار می رود این نمایشگاه میزبان شرکت کنندگان از بسیاری از کشورها باشد، زیرا بیش از 250 پرواز مستقیم یا متصل به فرودگاه از بیش از 200 شهر از اروپا، جمهوری های ترک و خاورمیانه وجود دارد. به لطف بیش از 20 پرواز برنامه ریزی شده بین استانبول و آنتالیا و پروازهای مستقیم مستقیم از شهرهای دیگر. DOMOTEX ترکیه به راحتی از سراسر ترکیه قابل دسترسی است.

از مزایای برگزاری نمایشگاه دموتکس در ترکیه:

ترکیه که تجارت فرش ماشینی خود را 21.9 درصد افزایش داده و در سال 2021 به سطح 2.7 میلیارد دلار رسیده است، با پتانسیل تولید پویای خود روز به روز با افزایش ارقام صادرات خود در حال پیشرفت است. DOMOTEX ترکیه صنعت فرش و کفپوش را گرد هم آورده و به توسعه و اندازه جهانی این صنعت کمک می کند. غرفه داران گروه های محصولات فرش ماشینی و فرش ماشینی خود را به نمایش خواهند گذاشت. فرش و قالیچه دستباف; پوشش کف نساجی (دیوار به دیوار)؛ پوشش های کف ارتجاعی؛ لمینت، چوب و پارکت؛ الیاف، نخ و پارچه های بافته شده؛ فناوری های تخمگذار، تمیز کردن و کاربرد؛ چمن مصنوعی و کفپوش ورزشی؛ کاربرد و فناوری ماشین آلات و کفپوش در آنتالیا. موضوع پایداری و بازیافت در نسخه امسال نمایشگاه تجاری به شدت مورد تاکید قرار خواهد گرفت. برنامه ریزی شده است که نسل جدید و محصولات دوستدار طبیعت تولید شده با فناوری های دوستدار محیط زیست که در سال گذشته مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت، بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

رویداد های نساجی

نمایشگاه دموتکس ترکیهنمایشگاه صنعت نساجینمایشگاه فرشنمایشگاه قاره ی اسیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *